top of page
Ірина Михайлівна Івахненко

Практикуючий психолог, гештальт - терапевт, викладач загальної та медичної психології вищої категорії, "практичний психолог-методист"

Івахненко І.М..png

Графік індивідуального прийому студентів та їх батьків, викладачів і співробітників коледжу:

Понеділок - п’ятниця з 9.00 до 16.00;

консультація за моб.тел:
(097)7919648, (063)1777606.

Проблеми, які допоможе вам вирішити психолог: 

 • кризові періоди в житті;

 • проблеми у взаємовідносинах;

 • депресії, страхи, відчуття провини та стиду;

 • низька самооцінка і не впевненість у собі;

 • проблеми спілкування і взаємовідносин;

 • залежна поведінка, звички;

 • психологічні травми;

 • втрата близької людини;

 • проблема адаптації;

 • приступи паніки, тривоги, нав’язливі стани, страх смерті;

 • різкі перепади настрою;

 • хвилювання пов’язані з втратою близької людини, самітності;

 • тривога за дітей;

 • неприйняття себе, своєї зовнішності.

16 днів проти насильства

     У рамках міжнародної акції "16 днів проти насильства" психологом коледжу проведені заходи: тренінгове заняття з конфліктології на тему:«Зберігаємо та зміцнюємо стосунки».  Студенти групи 1 ОПП «Акушерська справа» відпрацьовували навички ефективної комунікації при взаємодії, розвивали  вміння розв язувати конфліктні ситуації, визначали шляхи усунення конфлікту та ознайомилися з техніками регуляції емоційної напруги. Провели соціометрію в русі та визначили референтність групи. 

16 листопада – Міжнародний день  толерантності 

       Риси толерантності  - найкраще проявляються  при спілкуванні, тому був проведений тренінг "Ефективна комунікація та регулювання емоційної напруги при взаємодії." На тренінгу студенти  розвивали комунікативні здібності, відпрацьовували  навички ефективного спілкування, вчилися вмінню вербалізувати свої почуття і почуття партнера по спілкуванню, складали рецепт успішної взаємодії " медпрацівник - пацієнт".
      Вчились проявляти толерантність за допомогою компонентів спілкування: емпатії, поваги, щирості, доброти, посмішки та за допомогою засобів вербальної і невербальної мови.
        Засвоїли техніки стабілізації та зняття напруги при стресі та критичних станах. Студентам вдалося відновитися та знайти власні  опори та ресурси, які допомагають жити  Життя у війну.

10 жовтня у всьому світі відзначають День психічного здоров’я 

       Сьогодні як ніколи важливо говорити про збереження свого психічного здоров`я.  Турбуючись про своє психічне здоров'я  людина може реалізувати свої здібності, протистояти життєвим викликам, продуктивно працювати і робити внесок у розвиток суспільства та держави.

    Психолог коледжу Ірина ІВАХНЕНКО провела тренінг «Крок до себе». Наші студенти вчаться бути відповідальними не лише за своє ментальне здоров`я, але і опановують методики роботи по подоланню стресу, які можуть знадобитися у їхній майбутній роботі медиків.

    За визначенням ВООЗ, психічне здоров’я – це стан добробуту, коли людина може справлятися зі стресами, плідно працювати і робити внесок у свою громаду, або у свою спільноту. Зараз всі ці чотири компоненти психічного здоров’я опинилися під важкими ударами через війну. Тому це вимагає від кожного здобувати навики та вміння справлятися зі стресовими ситуаціями, для того, щоб вистояти, вижити і бути гнучкими.

   Зараз, перебуваючи у стані постійної невизначеності, та переживаючи масштабну кризову подію, що відбувається в Україні, кожен з нас може відчувати стрес. За повсякденними справами та підтримкою інших людей ми іноді забуваємо, наскільки важливо потурбуватися про власне благополуччя. І саме зараз, у важкий життєвий період, важливо підвищити свою емоційну стійкість та знайти способи подолання стресу.

  До Всесвітнього дня психічного здоров'я, проведений тренінг " Крок до себе " Студентам запропоновані були вправи на збереженням ментального здоров'я, на розвиток резильєнтності.

 

     До Всесвітнього дня запобігання самогубству (10.09.2023р.) психологом коледжу була проведена профілактична робота в групах нового набору. Студенти отримали важливу інформацію про цінність найважливішого – Життя, а також про те як позбутися депресії, до кого слід звертатися тим, хто відчуває труднощі в житті, страх, сум, самітність, біль.

  Психологиня коледжу взяла участь у конференції, яку організував Міжнародний медичний корпус і ознайомилась з досвідом клінічної психологині - Людмили Беленок.

 

Психологічна підтримка учасників освітнього процесу на тему:"Я у світі. Світ у мені"

Студенти транслювали в своїй творчій діяльності цілісність світу, створювали свій світ, структурували свої бажання, цінності,усвідомлювали чим живуть і що для них важливо на цьому етапі життя.

Своє питання можете відіслати на електронну скриньку

Повідомлення отримано!

bottom of page