top of page

Виховна робота

84182055_2567184140271702_2276209757800890368_n-removebg-preview.png
Оксана Володимирівна 
ОНІЩЕНКО
Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання
Вища педагогічна освіта.
Науковий ступінь: кандидат історичних наук. Педагогічний стаж – 17 років.

(046-2) 77-47-93

Всесвітній день української хустки

    Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки.

    Саме сьогодні так важливо захистити та зберегти наші національні традиції та символи. Адже саме хустка є одним з наших українських оберегів, глибоко пов`язана з народними традиціями та багатовіковою історією.

Завітав Святий Миколай

      6 грудня на свято Святого Миколая, покровителя та захисника всіх дітей, студенти коледжу організували благодійну виставу для діток, що знаходяться на лікуванні у Чернігівській обласній дитячій лікарні.

       До малечі завітали зірочки та янголи, маленьке чортенятко та сам Святий Миколай, який подарував кожному подаруночки. Також Миколай, зі своїми помічниками відвідав діток, що лікуються у різних відділеннях лікарні, привітав їх та побажав швидкого одужання.

Зустріч студентів з учнями ліцею

     Співпраця з навчальними закладами області є важливою складовою  як для профорієнтаційної діяльності коледжу, так і для можливості реалізації студентами отриманих знань, вмінь та навичок.

      20 листопада представники Студентської ради коледжу у Міжнародний  день відмови від паління  провели зустріч-бесіду  з учнями Новобілоуського ліцею щодо шкоди куріння, наслідків для організму людини цієї згубної звички, хвороб, що викликає тривале паління.

Тренінг «Ідея – від мрії до реалізації успішного проєкту»

     Всеукраїнська громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ) – центр підтримки молодіжного руху та підготовки молодих лідерів України – провела для студентів коледжу тренінг «Ідея – від мрії до реалізації успішного проєкту». Всі учасники мали змогу сформулювати та покроково розробити план втілення власних ідей.

      Дякуємо ФРІ  за підтримку молоді та співпрацю!

Заняття з протимінної безпеки

        Сьогодні, як ніколи, питання безпеки стоїть на першому місці у нашому суспільстві.

Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД спільно з ДСНС України, відповідно до вимог Закону України «Про протимінну діяльність в Україні»,   провів змістовну бесіду зі студентами щодо  протимінної безпеки з метою  зменшення ризику ураження від мін шляхом підвищення обізнаності щодо небезпек від вибухонебезпечних предметів.

    Студенти отримали інформаційні матеріали та практичні поради щодо правильної поведінки у разі виявлення різних видів вибухонебезпечних предметів.

Обласні змагання з кросу

     18 жовтня 2023 року студентки  коледжу взяли участь у обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу пам`яті видатного тренера Віктора Філіпова за підтримки Управління освіти і науки ОДА та Відділення НОК України в Чернігівській області.

      Наші спортсменки продемонстрували гідний результат і були нагороджені грамотами та подарунками.

      Вперед  до нових перемог!

Турбота про тварин – прояв доброти та людяності!

   14 жовтня 2023 р. студенти коледжу відвідали Ветеринарно-стерилізаційний центр  «Крок до тварин», який не лише надає ветеринарні послуги, але є і прихистком для багатьох тварин, що постраждали від різних обставин. Всі бажаючі могли познайомитися з вихованцями Центру, дізнатися про різні механізми  допомоги тваринам, надати гуманітарну допомогу.

До Дня захисту тварин

     4 жовтня щорічно відзначають Всесвітній день захисту тварин. Цей день об’єднує людей у піклуванні про тваринний світ.

  Студенти коледжу організували флешмоб «Фото з улюбленцем» на підтримку всіх тварин, які потребують нашої турботи, особливо, коли у країні триває війна. Ця акція є нагадуванням,  що люди та тварини мають рівні права на життя, гідне лікування та захист.

Міжнародний день студентського спорту

      20 вересня 2023 року коледж долучився до фізкультурно-оздоровчих заходів присвячених Міжнародному дню студентського спорту.

Наші студенти взяли участь у спортивних перегонах, цікавих конкурсах та змаганнях на підтримку командного духу. Саме фізична культура і спорт виховують волю до перемоги, здатність долати труднощі, бути справжніми друзями.

ВІТАЄМО

   Колектив коледжу вітає студента групи 3 л/с Терлецького Кирила з перемогою у Відкритому чемпіонаті Чернігівської області з дзюдо. Пишаємось!

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

  15 вересня 2023 р. студенти коледжу активно долучилися до  Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Підтримка порядку та чистоти, озеленення території коледжу та гуртожитку є невід`ємною частиною життя студентства, адже майбутні медики  дбають про своє здоров`я та розуміють важливість підтримки  чистоти навколишнього середовища.

Розпочав роботу Старостат коледжу

  З початком навчального року активізувалась діяльність студентського самоврядування. Було проведено Старостат коледжу. Визначили засади, обов`язки, основні напрямки  роботи. Старости перших курсів отримали дружню підтримку та поради від вже досвідчених старшокурсників, надихнулися новими ідеями для покращення життя студентської спільноти коледжу.

Знайомство з керівниками навчальних груп

  Перший день навчання в коледжі розпочався зі знайомства керівників навчальних груп зі студентами першого курсу. Саме вони будуть для молоді  першими порадниками та підтримкою протягом всього навчання. Керівники груп ознайомили студентів з правилами поведінки в коледжі, розкладом, розташуванням навчальних корпусів та аудиторій, засадами освітнього та виховного процесу в коледжі.

Здорові діти – здорове майбутнє країни

   1 червня - Міжнародний день захисту дітей. Це чудова нагода проявити турботу про здоров`я дітей. Так студенти Чернігівського базового фахового медичного коледжу реалізували спільний проєкт з відділенням реабілітації Чернігівської обласної дитячої лікарні – «Здорові діти – здорове майбутнє країни». Майбутні медичні працівники провели корисні руханки та цікаві ігри на свіжому повітрі для пацієнтів відділення.

Вільні від тютюнового диму !

  31 травня  у Всесвітній день без тютюну студенти коледжу приєдналися до міжнародної акції по боротьбі з курінням  - 

«Вільні від тютюнового диму»!

   Всесвітня  організація охорони здоров'я  цією акцією застерігає населення планети  від згубної звички та ставить за мету, щоб у XXI столітті проблема куріння тютюну зникла.

 Змістовну зустріч зі студентами коледжу провела представник ювенальної поліції капітан Марина Лобанова, щодо адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх.

IMG-f2246067e8aff1ac53b7ec7bab5d796a-V.jpg

 КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» ЧОР  активно залучається до волонтерської діяльності. Один з напрямків роботи - допомога студентам, батьки яких перебувають на військовій службі, захищають нашу Батьківщину.

   Діємо заради Перемоги України!

"Вишиванка - генетичний код українського народу"

 До Дня вишиванки в коледжі пройшла вікторина "Вишиванка - генетичний код українського народу". Студенти взяли участь в конкурсах: музичному, історико-географічному, літературному, поетичному та фотоконкурсі. Переможці отримали смачні подарунки.

Зустріч з представниками Кіберполіції Національної поліції України

 Студенти коледжу приєдналися до Всеукраїнської інформаційної кампанії Департаменту Кіберполіції Національної поліції України з платіжної безпеки #ШахрайГудбай, яка  покликана поліпшити обізнаність громадян і нагадати про основні правила безпеки під час безготівкових розрахунків. 

  Також представники Кіберполіції ознайомили студентів з онлайн-грою "Котяцький драйв", яка створена волонтерською командою українських розробників у співпараці з Кіберполіцією України для підвищення інформаційної грамотності молоді.

Презентация1.jpg

   Концепція національно-патріотичного виховання студентської молоді у Чернігівському базовому фаховому медичному коледжі реалізується на основі Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року (Наказ Міністерства освіти та науки України № 527 від 06.06.2022 р.) 

  Саме сьогодні найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання молоді є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу та держави, гармонійне поєднання національних та загальнолюдських ідеалів демократії, добра та справедливості.

  Дякуємо Українському інституту національної пам`яті за інформаційну підтримку на шляху формування історичної свідомості та духовних цінностей студентів та викладачів коледжу

Вітаємо з  Днем Матері!

  Мама – найближча людина, яка завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, щиро переживає за кожен пройдений крок, допомагає стати відповідальними та чуйними людьми.

  Від усього серця хочемо побажати всім матусям  уваги та турботи близьких, щоб кожен день був наповнений лише радісними моментами, цікавими подіями, приємними новинами!

   Щастя, здоров'я, душевного спокою та Миру !

   Вам вся наша безмежна любов та повага !

Тенісний турнір

  До 155-річчя коледжу серед студентів перших курсів спеціальності  223 «Медcестринство» відбувся тенісний турнір. У змаганні перше місце виборола   Мойсеєнко Олександра      (1А л/с),   друге місце – Сечевиця Юлія (1Б с/с), третє місце – Сіра Лілія (1А л/с).  

  Вітаємо переможців та викладачів!

  Переможці отримали медалі та цінні  подарунки.

Фото студактиву.jpg

Сьогодення та майбутнє Студентської ради

  П’ятого жовтня відбулося перше відкрите засідання студентського активу коледжу. Студентська рада визначила основні напрямки своєї діяльності: навчальний, соціальний, інформаційний, спортивний, культурно-масовий, по роботі з гуртожитком, по взаємодії з абітурієнтами та у справах захисту прав студентів. Данііл Мельник повідомив про питання, які належить вирішити раді найближчим часом.

Студентський актив перших курсів, представники всіх відділень, відповіли на питання, в тому числі про досвід організаторської діяльності, захоплення. Старости випускних груп поділилися досвідом, як вони діяли під час колективної роботи, коли їм доводилося брати ініціативу в свої руки. Представники студентського самоврядування та адміністрація обговорили проєкти, які можуть поліпшити життя студентів, а також майбутнє самої студентської ради.

«Творчий потенціал молоді величезний. Упевнений, що буде безліч яскравих і корисних ініціатив. Адміністрація коледжу обов’язково їх підтримає. Запалюйте! Все хороше ми будемо підтримувати», - пообіцяв Микола Михайлович Самойленко.

bottom of page