Виховна робота

Вшанування памяты крим.-тат. народу.jpg

"Уклін - живим, полеглим - слава"

Вшанування памяті  афганців.jpg

12-15.02.2021 р.  у коледжі  відбулися заходи  присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав "Пам’ять не має кордонів"

15.02.2021 р. студенти коледжу поклали квіти

до пам’ятника воїнам-афганцям

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

  День Святого Валентина

Гуртожиток.jpg
2 Б  лс.JPG

      Відповідно до наказу по коледжу 03 лютого 2021 року Комісією з надзвичайних ситуацій і Штабом цивільного захисту проведено спеціальне тренування щодо безпечної евакуації працівників і студентів коледжу «Дії учасників освітньо-виховного процесу коледжу при загрозі та виникненні пожежної небезпеки».

    О десятій годині проведено евакуацію із чотирьох навчальних корпусів, о 16 годині – із гуртожитку: задіяно 320 студентів і працівників коледжу.

    Під загальним гаслом «пожежна безпека» у навчальному закладі online і на стаціонарі проведені тематичні виховні заходи: години спілкування, бесіди. Під час виховної години студенти групи 2 Б спеціалізації «Лікувальна справа» (керівник академічної групи С. Кострик, староста Д. Мельник) під керівництвом викладача С. Пархоменка звернули особливу увагу на надання домедичної допомоги постраждалому при раптовій зупинці серця в умовах карантину, пов’язаного з коронавірусною інфекцією COVID-19.

   Четвертого лютого на платформі Zoom студентська рада коледжу зустрілася з практичним психологом І. Івахненко: проведено психологічний тренінг «Надання психологічної підтримки постраждалим під час і після пожежі. Посттравматичний синдром».

     Підведені підсумки проведення заходу: досягнуто узгодження в роботі адміністрації, працівників і студентів навчального закладу як об’єкта цивільного захисту щодо виконання заходів запобігання і реагування на НС. Завдання реалізовані.

 

 

Штаб ЦЗ коледжу

Психологічний тренінг.jpg
soobrn.jpg

9 листопада в нашій державі відзначається День української писемності та мови. Це свято було встановлене указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
Український народ має давню історію, він витворив оригінальну й неповторну культуру, відому всьому світові. Однак найголовнішою його ознакою, що дає йому право називатися нацією, є мова – його найбільша духовна цінність, його суть і основа буття.
Мова – то багата скарбниця духовних надбань народу, життєвого досвіду, праці і творчості багатьох поколінь. У її глибинах – філософський розум, витончений естетичний

 

смак, поетичне чуття, сила надзвичайної чутливості до найтонших переливів людських почуттів і явищ природи. Та разом із тим мова є своєрідним оберегом звичаїв і традицій, запорукою інтелектуального зростання та поступу народу в загальносвітовому масштабі.
Варто пам’ятати, що грамотно володіти державною мовою – це обов’язок справжніх українців, які вболівають за державу, за її цілісність і духовну міць.
Бажаємо всім утверджувати рідну мову, дбати, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців. Нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом.

 Адміністрація коледжу

День вишиванки

   Щороку студенти і викладачі коледжу до Дня вишиванки проводять парад вишиванок. Це свято набуває все більшої  популярності серед студентів і співробітників.

   У зв’язку з карантином опубліковуємо фотогалерею минулих років.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

  Конкурс "Студент року" 

  Виставка творчих робіт студентів 

"Наш пошук і творчість тобі, Україно!" 

День пам'яті жертв Голодомору

Участь студентів коледжу в акції "Запали свічку"

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

До Дня пам 'яті та примирення у коледжі проведено :

  • фестиваль патріотичної пісні "Повертайся живим!"

  • музично-літературна композиція "Пісня в воєнній шинелі"

  • акція "Ветеран живе поруч"

  • студенти коледжу взяли участь у акції "Квітка маку - квітка пам'яті"

  До Дня Соборності України влаштована виставка творчих робіт студентів "Наш пошук і творчість тобі Україно!" та музично-літературна композиція "Соборна мати - Україна, одна на всіх як оберіг"

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

21 лютого

Міжнародний  день  рідної  мови

       Щороку 21 лютого, світ вшановує унікальну мовну та культурну спадщину. В Україні цей день започаткували з 2002 року. Це незвичайне свято. У цей день ми нагадуємо один одному про те, як важливо берегти найдорожче – мову. Адже мова – це великий скарб народу.

      З нагоди цього свята у коледжі було заплановано і проведено ряд заходів. Серед студентів груп 1 А с/с та 1 Б л/с викладачем української мови Михайленко І.І. була проведена вікторина на краще знання рідної мови.

        У групах було проведено ряд відкритих годин на тему «Яке прекрасне рідне слово! Воно не світ, а всі світи!»

        Відвідувачів бібліотеки порадувала книжкова виставка «Мова – державна перлина, нею завжди дорожіть», яку підготувала завбібліотекою Кулик Л.М.

      Цікавим моментом святкування був концерт-огляд української пісні «Співучі голови». Українська пісня… Хто не був зачарований нею.

       Один мудрець сказав: «Людина, байдужа до рідної мови. Схожа на дикуна». Тому плекаймо і шануймо рідну мову.

     25 лютого 2019 р. у Чернігівському базовому медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди випуску студентів спеціалізації "Акушерська справа".

     26 випускниць отримали дипломи медичного спеціаліста,  2  із  них - дипломи з відзнакою.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

   Традиційно  в коледжі проходить конкурс художньої самодіяльності студентів нового набору «Шукаємо і ростимо таланти Україні» .

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.