Виховна робота

"Уклін - живим, полеглим - слава"

12-15.02.2021 р.  у коледжі  відбулися заходи  присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав "Пам’ять не має кордонів"

15.02.2021 р. студенти коледжу поклали квіти

до пам’ятника воїнам-афганцям

  День Святого Валентина

      Відповідно до наказу по коледжу 03 лютого 2021 року Комісією з надзвичайних ситуацій і Штабом цивільного захисту проведено спеціальне тренування щодо безпечної евакуації працівників і студентів коледжу «Дії учасників освітньо-виховного процесу коледжу при загрозі та виникненні пожежної небезпеки».

    О десятій годині проведено евакуацію із чотирьох навчальних корпусів, о 16 годині – із гуртожитку: задіяно 320 студентів і працівників коледжу.

    Під загальним гаслом «пожежна безпека» у навчальному закладі online і на стаціонарі проведені тематичні виховні заходи: години спілкування, бесіди. Під час виховної години студенти групи 2 Б спеціалізації «Лікувальна справа» (керівник академічної групи С. Кострик, староста Д. Мельник) під керівництвом викладача С. Пархоменка звернули особливу увагу на надання домедичної допомоги постраждалому при раптовій зупинці серця в умовах карантину, пов’язаного з коронавірусною інфекцією COVID-19.

   Четвертого лютого на платформі Zoom студентська рада коледжу зустрілася з практичним психологом І. Івахненко: проведено психологічний тренінг «Надання психологічної підтримки постраждалим під час і після пожежі. Посттравматичний синдром».

     Підведені підсумки проведення заходу: досягнуто узгодження в роботі адміністрації, працівників і студентів навчального закладу як об’єкта цивільного захисту щодо виконання заходів запобігання і реагування на НС. Завдання реалізовані.

 

 

Штаб ЦЗ коледжу

9 листопада в нашій державі відзначається День української писемності та мови. Це свято було встановлене указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
Український народ має давню історію, він витворив оригінальну й неповторну культуру, відому всьому світові. Однак найголовнішою його ознакою, що дає йому право називатися нацією, є мова – його найбільша духовна цінність, його суть і основа буття.
Мова – то багата скарбниця духовних надбань народу, життєвого досвіду, праці і творчості багатьох поколінь. У її глибинах – філософський розум, витончений естетичний

 

смак, поетичне чуття, сила надзвичайної чутливості до найтонших переливів людських почуттів і явищ природи. Та разом із тим мова є своєрідним оберегом звичаїв і традицій, запорукою інтелектуального зростання та поступу народу в загальносвітовому масштабі.
Варто пам’ятати, що грамотно володіти державною мовою – це обов’язок справжніх українців, які вболівають за державу, за її цілісність і духовну міць.
Бажаємо всім утверджувати рідну мову, дбати, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців. Нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом.

 Адміністрація коледжу

День вишиванки

   Щороку студенти і викладачі коледжу до Дня вишиванки проводять парад вишиванок. Це свято набуває все більшої  популярності серед студентів і співробітників.

   У зв’язку з карантином опубліковуємо фотогалерею минулих років.

  Конкурс "Студент року" 

  Виставка творчих робіт студентів 

"Наш пошук і творчість тобі, Україно!" 

День пам'яті жертв Голодомору

Участь студентів коледжу в акції "Запали свічку"

До Дня пам 'яті та примирення у коледжі проведено :

  • фестиваль патріотичної пісні "Повертайся живим!"

  • музично-літературна композиція "Пісня в воєнній шинелі"

  • акція "Ветеран живе поруч"

  • студенти коледжу взяли участь у акції "Квітка маку - квітка пам'яті"

  До Дня Соборності України влаштована виставка творчих робіт студентів "Наш пошук і творчість тобі Україно!" та музично-літературна композиція "Соборна мати - Україна, одна на всіх як оберіг"

21 лютого

Міжнародний  день  рідної  мови

       Щороку 21 лютого, світ вшановує унікальну мовну та культурну спадщину. В Україні цей день започаткували з 2002 року. Це незвичайне свято. У цей день ми нагадуємо один одному про те, як важливо берегти найдорожче – мову. Адже мова – це великий скарб народу.

      З нагоди цього свята у коледжі було заплановано і проведено ряд заходів. Серед студентів груп 1 А с/с та 1 Б л/с викладачем української мови Михайленко І.І. була проведена вікторина на краще знання рідної мови.

        У групах було проведено ряд відкритих годин на тему «Яке прекрасне рідне слово! Воно не світ, а всі світи!»

        Відвідувачів бібліотеки порадувала книжкова виставка «Мова – державна перлина, нею завжди дорожіть», яку підготувала завбібліотекою Кулик Л.М.

      Цікавим моментом святкування був концерт-огляд української пісні «Співучі голови». Українська пісня… Хто не був зачарований нею.

       Один мудрець сказав: «Людина, байдужа до рідної мови. Схожа на дикуна». Тому плекаймо і шануймо рідну мову.

     25 лютого 2019 р. у Чернігівському базовому медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди випуску студентів спеціалізації "Акушерська справа".

     26 випускниць отримали дипломи медичного спеціаліста,  2  із  них - дипломи з відзнакою.

   Традиційно  в коледжі проходить конкурс художньої самодіяльності студентів нового набору «Шукаємо і ростимо таланти Україні» .

Всього відвідувань

Чернігівський базовий медичний коледж
Україна, м. Чернігів, вул. П’ятницька, 42

 

Телефон навчального закладу: (0462) 77-50-46 Телефон приймальної комісії: (0462) 67-29-18 Електронна адреса: chbmc@ukr.net

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now