top of page

Історія курсів

28 травня 1974 року Наказом Міністерства Охорони Здоров’я УРСР № 289 на базі Чернігівської обласної лікарні були створені постійно діючі курсу по підвищенню кваліфікації середніх медичних і фармацевтичних спеціалістів. Було затверджено відповідний штатний розклад, в якому на посаду завідувачки курсів була призначена заслужений лікар України Єфименко Марія Гнатівна.

В 1981 році в штати курсів було введена посада методиста, яку очолила Чичикова Валентина Антонівна, лікар-хірург обласної лікарні.

З 1989 року і по даний час методистом курсів підвищення кваліфікації працює Скорик Наталія Іванівна.

Великий вклад в розвиток та вдосконалення роботи постійнодіючих курсів зробила лікар-педіатр Чеснокова Тетяна Василівна, яка працювала завідувачкою курсів 18 років, з 1995 по 2013 роки.

За цей час на постійно діючих курсах підвищення кваліфікації було підготовлено та перепідготовлено більше 52 тисяч медсестер, фельдшерів та акушерок.

З 31.12.2013 року і на даний час, курси підвищення кваліфікації є структурним підрозділом Чернігівського базового  медичного коледжу, що мають затверджений новий штатний розклад.

bottom of page