top of page

Умови доступності
Комунального закладу «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради для осіб з особливими освітніми потребами

   З метою провадження освітньої діяльності для осіб з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у коледжі забезпечено:

  1. Безпроблемне пересування на візку по прилеглій території до будівель навчального закладу.

  2. Безбар’єрний вхід та безперешкодних рух у приміщенні закладу.

  3. Наявність пандусів та кнопки виклику.

  4. Доступність до дверних і відкритих прорізів, зручне їх розташування.

  5. Розміщення інформації про умови доступності приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

  6. Виконано поточний ремонт навчальних кабінетів. Заклад забезпечений необхідними навчальними площами

  7. Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздобленні навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень.  З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – енергозберігаючих ламп. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне). Виконано ремонт в туалетних кімнатах.

  8. Навчальні меблі кабінетів відповідають віковим та морфофункціональним особливостям здобувачів освіти.

bottom of page