top of page

Шановний вступнику!

Вітаємо тебе на сайті
КЗ "Чернігівський базовий фаховий  медичний коледж" ЧОР

Синий и Белый Современный Фотография Инженерия Резюме-3_page-0001 (1).jpg

  Саме в цьому році перед тобою постає головне питання – який професійний шлях тобі обрати.

  Сьогодні ти обираєш своє майбутнє!

Усвідомлений вибір професії впливає на подальше життя, визначає успішність самореалізації, соціалізації, кар’єрного і професійного зростання.

 
  • У світі нараховується понад 40 тисяч професій і спеціальностей.
  • Інформаційна революція призводить до того, що протягом 10 років зникає близько 5000 професій і майже стільки ж виникає нових.
  • Професія медичного працівника протягом століть незмінно лишається самою необхідною.
  • Медичні кадри – це стратегічний капітал кожної держави.
  • 20 — найбільш потрібних професій у світі пов’язані з охороною здоров’я.
  • Дефіцит медичних кадрів в Чернігівській області становить близько 30%.

 

  Якщо ти здатний взяти на себе відповідальність за життя людини, проявляти милосердя і бути поряд з тим, хто потребує твоєї допомоги, то медицина твоє справжнє покликання!
  Тоді твої лагідні руки, усміхнені очі та добре серце піднімуть на ноги найтяжчого хворого, вселять надію і допоможуть йому здолати будь – яку хворобу!

 

     Сьогодні в КЗ «ЧБФМК» пройшов День відкритих дверей для майбутніх вступників. Гостей коледжу ознайомили з правилами прийому до коледжу, етапами вступної кампанії, документами, необхідними для вступу. Пройшли екскурсії кабінетами та лабораторіями. Вступники взяли участь у майстер-класах з основ медсестринства, техніки виготовлення зубних протезів та проведення реанімаційних заходів. Дякуємо всім, хто відвідав наш заклад.

Профорієнтаційна зустріч з майбутніми вступниками

      Адміністрація та викладачі коледжу провели профорієнтаційну зустріч з учнями 9-х класів Чернігівської загальноосвітньої школи № 5. Майбутніх вступників ознайомили з умовами вступу до коледжу, освітньо-професійними програмами, структурою освітнього процесу. Також вони оглянули кабінети доклінічної практики, педіатрії, хірургії. Досвідчені викладачі коледжу провели майстер класи, демонструючи практичні навички з основ медсестринства та надання невідкладної допомоги.

     2 березня в ЧБФМК пройшов День відкритих дверей! Майбутніх вступників ознайомили з умовами вступу до навчального закладу, етапами вступної кампанії, спеціальностями та освітньо-професійними програмами, за якими проводиться підготовка здобувачів освіти, документами, необхідними для вступу. Вступників ознайомили з програмами співбесід, правилами подання заяв через електронні кабінети, вимогами до написання мотиваційних листів. Також на окремих локаціях була надана можливість взяти участь у майстер-класах з проведення реанімаційних заходів, виконання ін’єкцій, моделювання зубів. Також пройшла екскурсія по кабінетах та лабораторіях, ознайомлення з матеріальною базою коледжу, обладнанням, тренажерами та фантомами, на яких навчаються здобувачі освіти. Дякуємо всім, хто відвідав наш захід!

Профорієнтаційна зустріч з майбутніми вступниками

      Адміністрація та викладачі коледжу провели профорієнтаційну зустріч з учнями Чернігівської загальноосвітньої школи № 6. Майбутніх вступників ознайомили з умовами вступу до коледжу, освітньо-професійними програмами, структурою освітнього процесу. Також вони оглянули кабінети доклінічної практики, педіатрії, хірургії. Досвідчені викладачі коледжу провели майстер класи, демонструючи практичні навички з основ медсестринства та надання невідкладної допомоги.

Ми пишаємось нашими випускниками!

Серед них є місце для Тебе!

bottom of page