Ніхто не робиться майстром,

не тренуючись в майстерності. 

                                                                            Ян Коменський.

Навчально – виробнича робота коледжу направлена на вирішення найважливішого завдання сучасної вищої школи – підготовку компетентного фахівця який не тільки володіє знаннями, уміннями і навичками у професійній сфері, але й як фахівця здатного ефективно діяти у складних, нестандартних ситуаціях, самостійно приймати рішення, творчо розвиватися і самоудосконалюватися.

 

Практична підготовка студентів в коледжі передбачає безперервність та послідовність її проведення при одержанні необхідного обсягу практичних знань і умінь відповідно до освітньо-кваліфікаційного рівня і організовується у відповідності до наказу «Про організацію навчального процесу» в коледжі».

Профілактика коронавірусної інфекції

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Навчання в Польщі

       Багато випускників медичних навчальних закладів бажають продовжити навчання за кордоном.

    За підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації КЗ "Чернігівький базовий фаховий медичний коледж" Чернігівської обласної ради у 2016 році надав таку можливість своїм випускникам, розпочавши  співпрацю з польським представництвом: студенти коледжу отримали можливість продовжити медичну освіту в Польщі   (м. Познань).

П.5.jpg
П.6.jpg
П.1.jpg
П.4.jpg

  У жовтні 2018 року перша група студентів успішно завершила навчання і отримала дипломи бакалавра європейського зразка.

     Сьогодні  співпраця з президентом медичного центру НСР міста Познань Леславом Ленартовичем,  та координатором фонду "Pro Progress Ukraine" Мариною Скрипко продовжується.

Випускники  КЗ "Чернігівський базовий фаховий медичний коледж"  мають на сьогодні можливість безкоштовного навчання  з подальшим  працевлаштуванням у медичних закладах Польщі .

  За додатковою інформацією звертатись за телефоном:

                                                                                                      (0462) 676 289

П.3.jpg