top of page
галич.jpg
Володимир Валентинович
ГАЛИЧ

Завідувач навчально-виробничої практики

Вища медична освіта.

Педагогічний стаж – 5 років. Управлінський досвід – 9 років.

Досвід професійної діяльності  - 14 років.

 (046-2) 77-47-93

24 березня – День боротьби з туберкульозом
Рак – не вирок. Це хвороба, з якою можна боротись і яку можна перемагати!
ГРИП ТА ГРВІ В УКРАЇНІ
Тренінг "Надання першої психологічної допомоги та політравми на догоспітальному етапі"

     З 16.11.2023 р. по 18.11.2023 р. викладачі КЗ "Чернігівський базовий фаховий медичний коледж" ЧОР: Кульчицька Н.В., Пархоменко С.М., Мішкіна М.М., Ролдугіна Н.П., Полторацький В.А., Янголенко І.Б. та Кострик С.М., за сприянням організації STEP IN у чудовій атмосфері з досвідченими інструкторами успішно пройшли тренінг з "Надання першої психологічної допомоги та політравми на догоспітальному етапі." 

Комунальний заклад "Чернігівський базовий фаховий медичний коледж"
поповнює ряди медичних фахівців Чернігівської області

    У КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» ЧОР здобувачі освіти випускних курсів складають Єдиний державний кваліфікаційний іспит зі спеціальностей 223 Медсестринство (ОПП Лікувальна справа, ОПП Сестринська справа») та 221 Стоматологія (ОПП Стоматологія ортопедична).

    Головами державних екзаменаційних комісій є керівники лікувально-профілактичних закладів (їх відділень) м.Чернігова та області: генеральний директор КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР – Андрій Жиденко, генеральний директор КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» ЧОР – Тетяна Лебедєва та керівник ортопедичного відділення КНП «Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка» ЧОР -  Сергій   Богдан.

     У  ЄДКІ взяв участь начальник Управління охорони здоров’я ЧОДА - Андрій Лінник.

   Цього року 169 випускників коледжу поповнять ряди медичних працівників міста та області, обравши нелегку та відповідальну  професію, гідно стоятимуть на варті здоров’я людей.

     Колектив коледжу бажає випускникам миру, здоров’я та успіхів на обраному шляху.

Проходження виробничої та переддипломної практики

  Студенти КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» ЧОР продовжують проходження виробничої та переддипломної практики на базах закладів охорони здоров’я м.Чернігова. 

     Переддипломна практика у студентів ОПП Лікувальна справа та ОПП Стоматологія ортопедична добігає кінця. Випускники готуються до захисту практики. Під час виробничої практики (яка триватиме до 30.06.2023 року) студенти продовжують оволодівати фаховими компетентностями, ознайомлюватися із умовами праці, вимогами до роботи медичних працівників, підвищують рівень професійної майстерності. 

Літня сесія

      Cтуденти випускних курсів спеціальностей "Медсестринство" та "Стоматологія" комунального закладу  "Чернігівський базовий фаховий медичний коледж" складають єдиний державний кваліфікаційний іспит .

      У КЗ "Чернігівський базовий фаховий медичний коледж" розпочалась літня сесія. Студенти випускних курсів ОПП "Лікувальна справа", ОПП "Сестринська справа" та ОПП "Стоматологія ортопедична" склали ліцензійний іспит "Крок М" згідно з нормативними вимогами та відповідно до Порядку проведення ліцензійних інтегрованих іспитів. Також пройшли ЄДКІ за вказаними ОПП. Відповідно до чинної нормативної бази цей іспит є обов’язковою складовою атестації. Постановою Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 № 497 затверджено Перелік спеціальностей, за якими атестація здобувачів ступеня фахової передвищої освіти здійснюється у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ). Зокрема, зазначеним Переліком визначено проведення ЄДКІ для здобувачів фахової передвищої освіти зі спеціальностей «Медсестринство» та «Стоматологія». Чекаємо на результати та бажаємо успіху!

Практичне навчання 

    Студенти спеціальностей 223 «Медсестринство» та 221 «Стоматологія» проходять практику на базах закладів охорони здоров’я м.Чернігова. Виробнича та переддипломна практика студентів  КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» ЧОР є важливою ланкою у підготовці  фахових  молодших бакалаврів і невід'ємною частиною освітнього процесу.

       Головне завдання практики у медичному закладі полягає у закріпленні знань, одержаних у процесі навчання, засвоєнні та вдосконаленні практичних навичок в умовах майбутньої діяльності на базах закладів охорони здоров’я.

       Дякуємо нашим стейкхолдерам за співпрацю, належні умови проходження практики та увагу до студентів коледжу.

Профілактика коронавірусної інфекції

Навчання в Польщі

       Багато випускників медичних навчальних закладів бажають продовжити навчання за кордоном.

    За підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації КЗ "Чернігівький базовий фаховий медичний коледж" Чернігівської обласної ради у 2016 році надав таку можливість своїм випускникам, розпочавши  співпрацю з польським представництвом: студенти коледжу отримали можливість продовжити медичну освіту в Польщі   (м. Познань).

П.5.jpg
П.6.jpg
П.1.jpg
П.4.jpg

  У жовтні 2018 року перша група студентів успішно завершила навчання і отримала дипломи бакалавра європейського зразка.

     Сьогодні  співпраця з президентом медичного центру НСР міста Познань Леславом Ленартовичем,  та координатором фонду "Pro Progress Ukraine" Мариною Скрипко продовжується.

Випускники  КЗ "Чернігівський базовий фаховий медичний коледж"  мають на сьогодні можливість безкоштовного навчання  з подальшим  працевлаштуванням у медичних закладах Польщі .

  За додатковою інформацією звертатись за телефоном:

  (0462) 676 289

П.3.jpg
bottom of page