Ніхто не робиться майстром,

не тренуючись в майстерності. 

                                                                            Ян Коменський.

Навчально – виробнича робота коледжу направлена на вирішення найважливішого завдання сучасної вищої школи – підготовку компетентного фахівця який не тільки володіє знаннями, уміннями і навичками у професійній сфері, але й як фахівця здатного ефективно діяти у складних, нестандартних ситуаціях, самостійно приймати рішення, творчо розвиватися і самоудосконалюватися.

 

Практична підготовка студентів в коледжі передбачає безперервність та послідовність її проведення при одержанні необхідного обсягу практичних знань і умінь відповідно до освітньо-кваліфікаційного рівня і організовується у відповідності до наказу «Про організацію навчального процесу» в коледжі».

Профілактика коронавірусної інфекції

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Навчання в Польщі

       Багато випускників медичних навчальних закладів бажають продовжити навчання за кордоном.

    За підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації КЗ "Чернігівький базовий фаховий медичний коледж" Чернігівської обласної ради у 2016 році надав таку можливість своїм випускникам, розпочавши  співпрацю з польським представництвом: студенти коледжу отримали можливість продовжити медичну освіту в Польщі   (м. Познань).

П.6.jpg
П.1.jpg
П.4.jpg

  У жовтні 2018 року перша група студентів успішно завершила навчання і отримала дипломи бакалавра європейського зразка.

     Сьогодні  співпраця з президентом медичного центру НСР міста Познань Леславом Ленартовичем,  та координатором фонду "Pro Progress Ukraine" Мариною Скрипко продовжується.

Випускники  КЗ "Чернігівський базовий фаховий медичний коледж"  мають на сьогодні можливість безкоштовного навчання  з подальшим  працевлаштуванням у медичних закладах Польщі .

  За додатковою інформацією звертатись за телефоном:

                                                                                                      (0462) 676 289

П.3.jpg