Навчальна робота

Освітній процес базового медичного коледжу – це система організаційних і дидактичних заходів, спрямованих на реалізацію змісту освіти на відповідному освітньому та кваліфікаційному рівні відповідно до державних стандартів освіти. 
Освітній процес в коледжі базується на принципах науковості, систематичності та послідовності вивчення дисциплін
Освітній процес спрямований на розвиток у студентів свідомого навчання, активності і самостійності пізнавального процесу,
Головний принцип навчального процесу у коледжі - зв´язок навчання з практичною діяльністю лікувально - профілактичних закладів та реаліями сучасної медицини.

Розклад державних вступних іспитів студентів 4-х курсів спеціальності "Сестринська справа", "Лікувальна справа", та студентів 3 курсу спеціальності "Стоматологія ортопедична"

Розклад державних випускних іспитів.jpg

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ

Просимо кожного з вас відповідально відноситись до дистанційного навчання, активно долучатись до роботи, своєчасно виконувати завдання, щоб ми мали можливість оцінити ваші знання і закінчити навчальний рік.

Адміністрація коледжу

Графік індивідуальної роботи під час карантину (дистанційне навчання):

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЧЕРНІГІВСЬКОМУ БАЗОВОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Графік навчального процесу ЧБМК
Всього відвідувань

Чернігівський базовий медичний коледж
Україна, м. Чернігів, вул. П’ятницька, 42

 

Телефон навчального закладу: (0462) 77-50-46 Телефон приймальної комісії: (0462) 67-29-18 Електронна адреса: chbmc@ukr.net

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now