top of page

Випускова циклова комісія 
"Стоматологія ортопедична"

IMG_0090.jpg

   Випускова циклова комісія «Стоматологія ортопедична» проводить підготовку фахівців з видачею диплома державного зразка з присвоєнням кваліфікації «Зубний технік». Нормативний термін навчання на базі повної загальної середньої освіти складає 2 роки. Навчання проводиться на контрактній основі.

За період існування на відділенні підготовлена значна кількість кваліфікованих спеціалістів, які працюють в стоматологічних закладах області та ближнього і дальнього зарубіжжя. Значна кількість наших випускників після закінчення коледжу отримали вищу освіту і на даний момент це вже кваліфіковані лікарі-стоматологи, які працюють у державних і приватних закладах України.

    Під час навчання студенти отримують базові знання з анатомії, фізіології, функціональної значимості зубощелепного апарату в організмі людини в цілому. На базі отриманих знань вивчаються причини і наслідки порушень зубощелепної системи, як анатомічного так і функціонального походження, методи і техніка виготовлення ортопедичних, ортодонтичних конструкцій.

  Викладачі циклової комісії використовують сучасні методи практичного навчання студентів за принципами індивідуального підходу до кожного студента. В складі комісії працюють фахівці з багаторічним досвідом практичної роботи:

    Викладачі комісії створюють навчально–методичні посібники, альбоми для практичних занять, постійно оновлюють навчально-методичні комплекси з дисциплін.

 З метою професійної мотивації студентів викладацьким колективом проводяться щороку внутрішньоколеджні конкурси «Кращий за фахом» за участю всіх студентів зуботехнічного відділення. На конкурсах виконуються практичні роботи з моделювання воскових композицій бюгельних протезів, суцільнолитих незнімних конструкцій, знімних протезів. По кожній номінації визначаються переможці, які отримують цінні призи. Викладачі та студенти відділення організовують виставки з найкращими роботами.

В розділі науково-теоретичних конференцій студентами готуються доповіді з дослідженням сучасних технологій і розробок стоматології ортопедичної.

   Студенти відділення постійно відвідують тематичні стоматологічні виставки.

   З 2019 року проводяться екскурсії в CAD CAM center Sтаханівець в м.Київ.

  Студенти відділення приймають активну участь в спортивних змаганнях, проведенні культурно-масових заходів коледжу.

bottom of page