Випускаюча циклова комісія 
спеціальності "С
томатологія ортопедична"

IMG_0090.jpg

Випускаюча циклова комісія спеціалізації «Стоматологія ортопедична» Чернігівського базового медичного коледжу проводить підготовку фахівців з видачею диплома державного зразка з присвоєнням кваліфікації «Зубний технік» третьої категорії. Нормативний термін навчання на базі загальної середньої освіти (11 класів) складає 2 роки. Навчання проводиться на контрактній основі.

За період існування на відділенні підготовлена значна кількість кваліфікованих спеціалістів, які працюють в стоматологічних закладах області та ближнього і дальнього зарубіжжя. Значна кількість наших випускників після закінчення коледжу отримали вищу освіту і на даний момент це вже кваліфіковані лікарі-стоматологи, які працюють у державних і приватних закладах України.

Під час навчання студенти отримують базові знання з анатомії, фізіології, функціональної значимості зубощелепного апарату в організмі людини в цілому. На базі отриманих знань вивчаються причини і наслідки порушень зубощелепної системи, як анатомічного так і функціонального походження, методи і техніка виготовлення ортопедичних, ортодонтичних та щелепно-лицевих конструкцій.

Викладачі циклової комісії використовують сучасні методи практичного навчання студентів за принципами індивідуального підходу до кожного студента. В складі комісії працюють фахівці з багаторічним досвідом практичної роботи:

  • Самойленко Микола Михайлович – директор коледжу, стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії, заслужений лікар України, викладач вищої категорії з багаторічним досвідом практичної роботи.

  • Василенко Алевтина Дмитрівна – стоматолог-ортопед вищої категорії з багаторічним досвідом практичної роботи, викладач зуботехнічних дисциплін вищої категорії, голова циклової комісії.

  • Гармаш Тетяна Петрівна – доктор філософії, завідувач відділення, викладач зуботехнічних дисциплін.

  • Митько Михайло Степанович – лікар-стоматолог вищої категорії з багаторічним досвідом практичної роботи, викладач анатомії і фізіології, щелепно-лицьової ортопедії та ортодонтії.

  • Сагань Олена Анатоліївна – викладач практичного курсу зуботехнічних дисциплін першої категорії. Стаж роботи 10 років. Має педагогічну та медичну освіту.

  • Горевалова Тетяна Олександрівна – викладач практичного курсу зуботехнічних дисциплін. Має практичний досвід роботи зубного техніка другої категорії, медичну та педагогічну освіту.

 

Викладачі комісії створюють навчально – методичні посібники, альбоми для практичних занять, постійно оновлюючі навчально-методичний комплекс з дисциплін.

З метою професійної мотивації студентів викладацьким колективом проводяться щороку внутрішні конкурси «Кращий за фахом» за участю всіх студентів зуботехнічного відділення. На конкурсах виконуються практичні роботи з моделювання воскових композицій бюгельних протезів, суцільнолитих незнімних конструкцій, знімних протезів. По кожній номінації визначаються переможці, які отримують цінні призи. Викладачі та студенти відділення організовують виставки з найкращими роботами.

В розділі науково-теоретичних конференцій студентами готуються доповіді з дослідженням сучасних технологій і розробок стоматології ортопедичної.

Студенти відділення постійно відвідують тематичні стоматологічні виставки.

З 2019 року проводяться екскурсії в CAD CAM center Sтаханівець. в м.Київ.

Студенти відділення приймають активну участь в спортивних змаганнях, проведенні культурно-масових заходів коледжу.