top of page

Циклова комісія фізичного виховання

Цк фізвиховання.JPG

До складу циклової комісії входять 6 викладачів, з них 6 мають вищу кваліфікаційну категорію.

Циклова комісія працює над вирішенням наступних задач:

  • формування розуміння ролі фізичної культури в розвитку особистості і підготовки до професійної діяльності, установлення на здоровий спосіб життя, фізичне вдосконалення і самовиховання, потреби в регулярних заняттях фізичними вправами і спортом;

  • зміцнення здоров’я студентів, сприяння правильному розвитку організму, профілактика захворювань, забезпечення високого рівня фізичного стану, працездатності на протязі всього періоду навчання;

  • придбання досвіду творчого використання фізкультурно-оздоровчої і спортивної діяльності для досягнення особистих і професійних цілей.

Викладачі фізичного виховання впроваджують різноманітні форми і методи спортивно-масової і оздоровчої роботи. В коледжі проводиться спартакіада коледжу з таких видів спорту: легкоатлетичний крос, настільний теніс, шахи, шашки, силові вправи з гімнастики, легка атлетика.

Щорічно проводяться „Дні здоров’я”, туристичні походи, „Веселі старти”.

Працюють спортивні секції з легкої атлетики, настільного тенісу, волейболу, група загальної фізичної підготовки.

Студенти коледжу приймають участь в першості міста серед молодіжних команд з волейболу і настільного тенісу, в обласній спартакіаді серед студентів коледжів і технікумів.

03-04 грудня 2019р. студенти коледжу зайняли І місце в змаганнях з шахів в обласній спартакіаді студентів технікумів і коледжів. І особисте місце зайняла студентка Чернявська Варвара, ІІІ особисте місце зайняла Воскресенська Марина.

В травні 2020 р. студенти коледжу зайняли ІІІ місце в обласній спартакіаді студентів коледжів і технікумів з легкої атлетики.

Комплексне використання всіх форм і напрямків фізичного виховання забезпечує впровадження фізичної культури у повсякденне життя студентів, досягнення оптимального рівня їх активності.

Змагання з настільного тенісу

     30.11.23.на базі ЧПЛЗТ пройшли змагання з настільного тенісу в залік обласних Спортивних ігор серед здобувачів передвищої фахової освіти.

  КЗ "Чернігівський базовий фаховий медичний коледж" зайняв друге командне місце серед дівчат в складі:   Маковки Ольги            (гр. 4А Л/С), Рябової Людмили  (гр.3 А С/С). В особистому заліку Маковка Ольга зайняла 3 місце.

Обласні змагання з кросу

     18 жовтня 2023 року студентки  коледжу взяли участь у обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу пам`яті видатного тренера Віктора Філіпова за підтримки Управління освіти і науки ОДА та Відділення НОК України в Чернігівській області.

      Наші спортсменки продемонстрували гідний результат і були нагороджені грамотами та подарунками.

      Вперед  до нових перемог!

Тенісний турнір

  До 155-річчя коледжу серед студентів перших курсів спеціальності  223 «Медcестринство» відбувся тенісний турнір. У змаганні перше місце виборола   Мойсеєнко Олександра      (1А л/с),   друге місце – Сечевиця Юлія (1Б с/с), третє місце – Сіра Лілія (1А л/с).  

  Вітаємо переможців та викладачів!

  Переможці отримали медалі та цінні  подарунки.

bottom of page