top of page

Циклова комісія фізичного виховання

Цк фізвиховання.JPG

До складу циклової комісії входять 6 викладачів, з них 6 мають вищу кваліфікаційну категорію.

Циклова комісія працює над вирішенням наступних задач:

  • формування розуміння ролі фізичної культури в розвитку особистості і підготовки до професійної діяльності, установлення на здоровий спосіб життя, фізичне вдосконалення і самовиховання, потреби в регулярних заняттях фізичними вправами і спортом;

  • зміцнення здоров’я студентів, сприяння правильному розвитку організму, профілактика захворювань, забезпечення високого рівня фізичного стану, працездатності на протязі всього періоду навчання;

  • придбання досвіду творчого використання фізкультурно-оздоровчої і спортивної діяльності для досягнення особистих і професійних цілей.

Викладачі фізичного виховання впроваджують різноманітні форми і методи спортивно-масової і оздоровчої роботи. В коледжі проводиться спартакіада коледжу з таких видів спорту: легкоатлетичний крос, настільний теніс, шахи, шашки, силові вправи з гімнастики, легка атлетика.

Щорічно проводяться „Дні здоров’я”, туристичні походи, „Веселі старти”.

Працюють спортивні секції з легкої атлетики, настільного тенісу, волейболу, група загальної фізичної підготовки.

Студенти коледжу приймають участь в першості міста серед молодіжних команд з волейболу і настільного тенісу, в обласній спартакіаді серед студентів коледжів і технікумів.

03-04 грудня 2019р. студенти коледжу зайняли І місце в змаганнях з шахів в обласній спартакіаді студентів технікумів і коледжів. І особисте місце зайняла студентка Чернявська Варвара, ІІІ особисте місце зайняла Воскресенська Марина.

В травні 2020 р. студенти коледжу зайняли ІІІ місце в обласній спартакіаді студентів коледжів і технікумів з легкої атлетики.

Комплексне використання всіх форм і напрямків фізичного виховання забезпечує впровадження фізичної культури у повсякденне життя студентів, досягнення оптимального рівня їх активності.

bottom of page