Циклова комісія фізичного виховання

До складу циклової комісії входять 6 викладачів, з них 6 мають вищу кваліфікаційну категорію.

Циклова комісія працює над вирішенням наступних задач:

  • формування розуміння ролі фізичної культури в розвитку особистості і підготовки до професійної діяльності, установлення на здоровий спосіб життя, фізичне вдосконалення і самовиховання, потреби в регулярних заняттях фізичними вправами і спортом;

  • зміцнення здоров’я студентів, сприяння правильному розвитку організму, профілактика захворювань, забезпечення високого рівня фізичного стану, працездатності на протязі всього періоду навчання;

  • придбання досвіду творчого використання фізкультурно-оздоровчої і спортивної діяльності для досягнення особистих і професійних цілей.

 

Викладачі фізичного виховання впроваджують різноманітні форми і методи спортивно-масової і оздоровчої роботи. В коледжі проводиться спартакіада коледжу з таких видів спорту: легкоатлетичний крос,  настільний теніс, шахи, шашки, силові вправи з гімнастики, легка атлетика.

Щорічно проводяться „Дні здоров’я”, туристичні походи, „Веселі старти”.

Працюють спортивні секції з легкої атлетики, настільного тенісу, волейболу, група загальної фізичної підготовки.

Студенти коледжу приймають участь в першості міста серед молодіжних команд з волейболу і настільного тенісу, в обласній спартакіаді серед студентів коледжів і технікумів.

03-04 грудня 2019р. студенти коледжу зайняли І місце в змаганнях з шахів в обласній спартакіаді студентів технікумів і коледжів. І особисте місце зайняла студентка Чернявська Варвара, ІІІ особисте місце зайняла Воскресенська Марина.

В травні 2019р. студенти коледжу зайняли ІІІ місце в обласній спартакіаді студентів коледжів і технікумів з легкої атлетики.

Комплексне використання всіх форм і напрямків фізичного виховання забезпечує впровадження фізичної культури у повсякденне життя студентів, досягнення оптимального рівня їх активності.

Лапа В.В., - голова циклової комісії

викладачі фізичного виховання.

Шмай С.М.,

Матющенко П.В.,

Горщик О.Г.,

Шевцов Д.В.,

Шилкіна О.В.

Всього відвідувань

Чернігівський базовий медичний коледж
Україна, м. Чернігів, вул. П’ятницька, 42

 

Телефон навчального закладу: (0462) 77-50-46 Телефон приймальної комісії: (0462) 67-29-18 Електронна адреса: chbmc@ukr.net

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now