Циклова комісія фізичного виховання

До складу циклової комісії входять 6 викладачів, з них 4 мають вищу кваліфікаційну категорію.

         Циклова комісія працює над вирішенням наступних задач:

  • формування розуміння ролі фізичної культури в розвитку особистості і підготовки до професійної діяльності, установлення на здоровий спосіб життя, фізичне вдосконалення і самовиховання, потреби в регулярних заняттях фізичними вправами і спортом;

  • зміцнення здоров’я студентів, сприяння правильному розвитку організму, профілактика захворювань, забезпечення високого рівня фізичного стану, працездатності на протязі всього періоду навчання;

  • придбання досвіду творчого використання фізкультурно-оздоровчої і спортивної діяльності для досягнення особистих і професійних цілей.

         Викладачі фізичного виховання впроваджують різноманітні форми і методи спортивно-масової і оздоровчої роботи. В коледжі проводиться спартакіада коледжу з таких видів спорту: легкоатлетичний крос, настільний теніс, шахи, шашки, силові вправи з гімнастики, легка атлетика.

        Щорічно проводяться „Дні здоров’я”. туристичні походи, „Веселі старти”.

         Працюють спортивні секції з легкої атлетики, настільного тенісу, волейболу, футболу, група загальної фізичної підготовки.

         Студенти коледжу приймають участь в першості міста серед молодіжних команд з волейболу і настільного тенісу, в обласній Спартакіаді серед студентів коледжів і технікумів.

         20-21 жовтня 2016р. студенти коледжу зайняли ІІ місце в легкоатлетичній естафеті і ІІІ місце в легкоатлетичному кросі в обласній Спартакіаді студентів технікумів і коледжів. В першості області серед студентів з легкої атлетики (24.05.2016р.) студентка групи 4 Б л/с Карпова Катерина зайняла І місце (штовхання ядра).

         І місце зайняла студентка групи 1Б с/с Хрікулі Марія в першості області з настільного тенісу (23-24.11.2016р.).

         Комплексне використання всіх форм і напрямків фізичного виховання забезпечує впровадження фізичної культури у повсякденне життя студентів, досягнення оптимального рівня їх активності.

Лапа В.В., - голова циклової комісії

Шмай С.М.,

Матющенко П.В.,

Горщик О.Г.,

Шевцов Д.В.,

Шилкіна О.В. – викладачі фізичного виховання.

Чернігівський базовий медичний коледж
Україна, м. Чернігів, вул. П’ятницька, 42
Телефон навчального закладу: (0462) 77-50-46 Телефон приймальної комісії: (0462) 67-29-18 Електронна адреса: chbmc@ukr.net

Всього відвідувань
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now