Конкурс ін’єкцій
- chbmcsite
- 25 трав.
- Читати 1 хв
Випускова циклова комісія «Сестринська справа» сьогодні провела конкурс із виконання ін’єкцій серед студентів І - ІІ курсів ОПП «Сестринська справа».
Під час конкурсу оцінювалися:
правильність алгоритму виконання внутрішньовенних ін’єкцій;
дотримання етико-деонтологічних норм;
професійні навички та впевненість у виконанні маніпуляції.
За результатами оцінювання визначено переможців:
І місце - Середа Соломія, група 2-Б С/с.
ІІ місце - Гулак Анна, група 1 С/с.
ІІІ місце - Гойварц Маргарита, група 2 А С/с.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у професійному становленні!
































Коментарі